KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11942445
nr 1194 2445
Gravyrer
ett par, Frankrike, 1800-tal, Erotiska motiv, 11x15
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:18:04
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr