KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 11942445

nr 1194 2445

Gravyrer

ett par, Frankrike, 1800-tal, Erotiska motiv, 11x15

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:18:04